-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)
Тендер Prozorro UA-2024-01-25-003761-a
Завершена
216 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 080.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 080.00 UAH
Період оскарження:
25.01.2024 10:51 - 02.02.2024 00:00
Нічого не знайдено.