-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)
Тендер Prozorro UA-2024-01-25-003761-a
Завершена
216 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 080.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 080.00 UAH
Номер:
5fff305ce98344348d3a3c5085b33d48
Внутрішній номер закупівлі:
20517455
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-25-003761-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В М. КИЄВІ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611844
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, вул. Арсенальна будинок 9/11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панчук Володимир 380443746347 logist_kyiv@hsc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
216 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.01.2024 10:51 - 02.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2024 10:51 - 05.02.2024 00:00
Аукціон:
05.02.2024 12:05 - 05.02.2024 12:34
Період кваліфікації:
05.02.2024 12:34 - 09.02.2024 14:51
Період завантаження договору:
15.02.2024 00:00 - 25.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴216 000.00 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)