-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: послуги з дератизації та дезінсекції приміщень закладів освіти міста Дніпра
Тендер Prozorro UA-2024-01-24-016089-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами
Завершена
1 034 870.86
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 174.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 174.35 UAH
Період уточнення:
24.01.2024 17:16 - 29.01.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим