• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: послуги з дератизації та дезінсекції приміщень закладів освіти міста Дніпра

Оголошено тендер

1 034 870.86 UAH
Номер: cb78bfc70cae4b5598266cd411160a00
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-24-006984-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 034 870.86 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: послуги з дератизації та дезінсекції приміщень закладів освіти міста Дніпра
Примітки: Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 24.01.2024 17:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
послуги з дератизації приміщень
Код ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
Кількість 2 послуга
Період постачання (не задано)
послуги з дезінсекції приміщень
Код ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
Кількість 2 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 034 870.86 UAH