• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: послуги з дератизації та дезінсекції приміщень закладів освіти міста Дніпра

Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами

Завершена

1 034 870.86 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 174.35 UAH
Номер: 97ead6e565bc429985ee818474066a4d
Внутрішній номер закупівлі: 20511806
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-24-016089-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Марина Назаренко +380634075064 nazarenkomp@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 034 870.86 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.01.2024 17:16 - 29.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 24.01.2024 17:16 - 01.02.2024 00:00
Період кваліфікації: 01.02.2024 00:01 - 14.02.2024 13:50
Період завантаження договору: 20.02.2024 00:00 - 01.03.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 034 870.86 Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: послуги з дератизації та дезінсекції приміщень закладів освіти міста Дніпра