-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сенсорний інформаційний термінал для вуличного використання (зі спеціалізованим програмним забезпеченням та розробкою індивідуального контенту. З модулем для людей з інвалідністю (на візках) та людей з вадами зору, комунікаційна система для людей з вадами слуху. Доставка, монтаж та налаштування обладнання)
Тендер Prozorro UA-2024-01-22-012171-a
Завершена
315 832.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 579.16 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 579.16 UAH
Період уточнення:
22.01.2024 15:27 - 27.01.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим