-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сенсорний інформаційний термінал для вуличного використання (зі спеціалізованим програмним забезпеченням та розробкою індивідуального контенту. З модулем для людей з інвалідністю (на візках) та людей з вадами зору, комунікаційна система для людей з вадами слуху. Доставка, монтаж та налаштування обладнання)
Тендер Prozorro UA-2024-01-22-012171-a
Завершена
315 832.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 579.16 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 579.16 UAH
Номер:
4094ab847e8642389aed72ceabae12a7
Внутрішній номер закупівлі:
20472572
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-22-012171-a
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221314
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, місто Ірпінь, ВУЛ. 3-ГО ІНТЕРНАЦІОНАЛУ, будинок 183
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Мокляк +380459761529 223mt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
315 832.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.01.2024 15:27 - 27.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.01.2024 15:27 - 30.01.2024 15:16
Період кваліфікації:
30.01.2024 15:16 - 31.01.2024 11:02
Період завантаження договору:
06.02.2024 00:00 - 16.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴315 832.00 Сенсорний інформаційний термінал для вуличного використання (зі спеціалізованим програмним забезпеченням та розробкою індивідуального контенту. З модулем для людей з інвалідністю (на візках) та людей з вадами зору, комунікаційна система для людей з вадами слуху. Доставка, монтаж та налаштування обладнання)