-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сенсорний інформаційний термінал для вуличного використання (зі спеціалізованим програмним забезпеченням та розробкою індивідуального контенту. З модулем для людей з інвалідністю (на візках) та людей з вадами зору, комунікаційна система для людей з вадами слуху. Доставка, монтаж та налаштування обладнання)
Оголошено тендер
315 832.00
UAH
Номер:
abd8813fdf7549d0bd148bab47d9346f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-22-005150-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221314
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, місто Ірпінь, ВУЛ. 3-ГО ІНТЕРНАЦІОНАЛУ, будинок 183
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221314
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, місто Ірпінь, ВУЛ. 3-ГО ІНТЕРНАЦІОНАЛУ, будинок 183
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
315 832.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сенсорний інформаційний термінал для вуличного використання (зі спеціалізованим програмним забезпеченням та розробкою індивідуального контенту. З модулем для людей з інвалідністю (на візках) та людей з вадами зору, комунікаційна система для людей з вадами слуху. Доставка, монтаж та налаштування обладнання)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
22.01.2024 15:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума315 832.00 UAH