-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Печиво, сухарі панірувальні (код за ДК 021:2015 - 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів)
Тендер Prozorro UA-2024-01-10-009177-a
Завершена
233 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 165.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 165.00 UAH
Період уточнення:
10.01.2024 17:29 - 15.01.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим