• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Печиво, сухарі панірувальні (код за ДК 021:2015 - 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів)

Завершена

233 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 165.00 UAH
Номер: 1598ba1c51ca415183f69f6bf9e32220
Внутрішній номер закупівлі: 20349308
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-10-009177-a   
Замовник: Комунальний заклад Київської обласної ради "Київський обласний ліцей фізичної культури і спорту"
Контактна особа: Дзядевич Ірина Володимирівна +380456370496 kolifks@ukr.net http://kolifks.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 233 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.01.2024 17:29 - 15.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 10.01.2024 17:29 - 18.01.2024 17:34
Аукціон: 19.01.2024 12:10 - 19.01.2024 12:33
Період кваліфікації: 19.01.2024 12:33 - 19.01.2024 14:41
Період завантаження договору: 25.01.2024 00:00 - 04.02.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴233 000.00 Печиво, сухарі панірувальні