-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Печиво, сухарі панірувальні (код за ДК 021:2015 - 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів)
Оголошено тендер
233 000.00
UAH
Номер:
a5424d0695a54a0fb78158e0c56cf17a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-10-004242-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад Київської обласної ради "Київський обласний ліцей фізичної культури і спорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23568329
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Леваневського 52/4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад Київської обласної ради "Київський обласний ліцей фізичної культури і спорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23568329
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Леваневського 52/4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
233 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Печиво, сухарі панірувальні (код за ДК 021:2015 - 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.01.2024 16:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Печиво пісочне
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Печиво галетне
Кількість
1300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Сухарі панірувальні
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума233 000.00 UAH