• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія з постачанням та передачею

Завершена

9 204 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 55 224.00 UAH
Період уточнення: 08.01.2024 15:29 - 15.01.2024 00:00
Відповідь надана

щодо банківської гарантії

Номер: 1316909cf6064286b8d79978eb574dfa
Дата опублікування: 10.01.2024 16:07
Опис: Шановний Замовнику, у п.п.3 п.3.2. ч.3 Розділу III тендерної документації Ви зазначили те, що забезпечення тендерної пропозиції не повертається у разі: ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений п.47. Особливостей, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених п.47. Особливостей, а в п.п.1.3.3) п.1.3. Додатку 1а до тендерної документації Ви зазначили те, що Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається учаснику у разі: ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону. Просимо усунути наведені в тендерній документації невідповідності.
Відповідь: Шановний учаснику! Звертаємо Вашу увагу на те, що вимоги до форми забезпечення тендерної пропозиції встановлені у наказі Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (Уповноваженого органу) від 14.12.2020 № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції» (зі змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства економіки № 184-21 від 02.07.2021). Чинна редакція форми забезпечення тендерної пропозиції містить формулювання, яке й наведене Замовником у п.п.1.3.3) п.1.3. Додатку 1а до тендерної документації, а конкретно: "ненадання принципалом, який став переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі), у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону". Будь-яких змін у наказ від 14.12.2020 № 2628 станом на сьогоднішній день не внесено. У той же час, п.3 п.3.2. ч.3 Розділу III тендерної документації приведено у повну відповіність до чинної редакції Особливостей від 12 жовтня 2022 р. № 1178, згідно яких здійснюється ця закупівля. Таким чином, названа вами невідповідність не є такою , що спричинена недоліками розроблення тендерної документації Замовника, сутнісно жодним чином не впливає на процедуру закупівлі та безпосередньо зумовлена незначною неугодженістю між собою вимог підзаконних нормативно-правових актів, які врегульовують одні й ті ж правовідносини, та пов’язана із несвоєчасним та несистематизованим внесенням змін до останніх. Водночас, з метою уникнення подвійного тлумачення вимог тендерної документації потенційними учасниками, вважаємо за можливе та доцільне внести зміни до п.п.1.3.3) п.1.3. Додатку 1а до тендерної документації, привівши його у відповідність до п.п.3 п.3.2. ч.3 Розділу III тендерної документації, що відповідає чинній редакції Особливостей від 12 жовтня 2022 р. № 1178. Повідомляємо, що описані вище зміни будуть внесені до тендерної документації Замовника найближчим часом та оприлюднені у встановленому порядку. Дякуємо за Ваше звернення.
Дата відповіді: 11.01.2024 17:27
Відповідь надана

щодо забезпечення тендерної пропозиції

Номер: fc835e39b4a940eb86f508e8f7fcaa15
Дата опублікування: 10.01.2024 15:07
Опис: Шановний Замовнику, в банківській гарантії умови для не повернення Забезпечення тендерної пропозиції зазначати повністю, без змін відповідно до п.1.3. Додатку 1а до тендерної документації чи у відповідності до Форми забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції, затвердженої Наказом Мінекономіки від 14.12.2020 №2628 з урахуванням Особливостей?
Відповідь: Шановний Учаснику! З метою забезпечення повної відповідності тендерної пропозиції умовам тендерної документації в частині форми та змісту банківської гарантії, просимо зазначати умови для неповернення Забезпечення тендерної пропозиції згідно п.1.3. Додатку 1а до тендерної документації. Дякуємо за запитання та інтерес до нашої закупівлі.
Дата відповіді: 10.01.2024 15:45
Відповідь надана

щодо банківської гарантії

Номер: f58ce795029848ffb7abc636ef919eb2
Дата опублікування: 10.01.2024 14:26
Опис: Шановний Замовнику, в реквізитах банківської гарантії, де потрібно зазначити інформацію про вашу адресу місцезнаходження, вказувати -81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна, 1 ?
Відповідь: Шановний Учаснику! Так, в в реквізитах банківської гарантії в частині зазначення місця знаходження Замовника необхідно вказати юридичну адресу МКП "Яворіввода", а саме: 81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна, 1. Дякуємо за запитання та інтерес до нашої закупівлі.
Дата відповіді: 10.01.2024 14:41