-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія з постачанням та передачею
Оголошено тендер
9 204 000.00
UAH
Номер:
1344c5f155054edab28675d375de69d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-08-002188-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
9 204 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія з постачанням та передачею
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
08.01.2024 15:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія з постачанням та передачею
Кількість
1300000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування закупівлі – власні кошти підприємства. За наявності бюджетного фінансування закупівлі, його обсяг встановлюється додатковими угодами до Договору про закупівлю в межах затверджених кошторисних призначень.
Сума9 204 000.00 UAH