-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія з постачанням та передачею
Тендер Prozorro UA-2024-01-08-004927-a
Завершена
9 204 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 55 224.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 55 224.00 UAH
Номер:
578b7d4fba6c4e8d82e4a50355750092
Внутрішній номер закупівлі:
20329473
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-08-004927-a
Замовник:
МКП "Яворіввода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13824412
-
Адреса:
81000, Україна, Львівська область, місто Яворів, вул. Пасічна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Башко Іванна Петрівна +380967314392 ivanka.bashko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 204 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.01.2024 15:29 - 15.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.01.2024 15:29 - 18.01.2024 01:00
Аукціон:
19.01.2024 14:19 - 19.01.2024 14:48
Період кваліфікації:
19.01.2024 14:48 - 06.02.2024 17:48
Період завантаження договору:
12.02.2024 00:00 - 22.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 204 000.00 Електрична енергія з постачанням та передачею