-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Кам'яна сіль
Тендер Prozorro UA-2024-01-05-002934-a
Кам’яна сіль за кодом CPV за ДК 021-2015: 14410000-8 (Кам’яна сіль)
Завершена
216 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 080.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 080.00 UAH
Період уточнення:
05.01.2024 12:37 - 10.01.2024 00:00
Відповідь надана
Постачання
Номер:
4cae3e10da364b1cb58cfa8eb3ec6d76
Дата опублікування:
08.01.2024 12:42
Опис:
Добрий день. Підкажіть будь ласка кількість партій (поставок) на яку плануєте розбивати донну кількість товару? Чи може можливе постачання однією партією? Дякуємо за відповідь. Гарного та спокійного дня!
Відповідь:
Доброго дня, дякуємо Вам за запитання. Замовник планує здійснити замовлення на вказаний товар однією партією.
Гарного і спокійного і Вам дня!
Дата відповіді:
08.01.2024 12:56