-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Кам'яна сіль
Тендер Prozorro UA-2024-01-05-002934-a
Кам’яна сіль за кодом CPV за ДК 021-2015: 14410000-8 (Кам’яна сіль)
Завершена
216 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 080.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 080.00 UAH
Номер:
4e3da6bb2fe94c9b8a516023b7ff9106
Внутрішній номер закупівлі:
20319584
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-05-002934-a
Замовник:
Ренійська філія ДП "АМПУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728465
-
Адреса:
68802, Україна, Одеська область, Рені, ВУЛИЦЯ ДУНАЙСЬКА, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Браїла Вікторія Віталіївна 380484043686 skz.portreni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
216 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.01.2024 12:37 - 10.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2024 12:37 - 13.01.2024 13:00
Аукціон:
15.01.2024 15:10 - 15.01.2024 15:39
Період кваліфікації:
15.01.2024 15:39 - 18.01.2024 11:40
Період завантаження договору:
24.01.2024 00:00 - 03.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴216 000.00 Кам'яна сіль