• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кам’яна сіль

Оголошено тендер

259 200.00 UAH
Номер: 67af2e63eb264cfe8c3461a2f383a690
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-21-005678-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Ренійська філія ДП "АМПУ"
Замовник: ДП "АМПУ"
Очікувана вартість: 259 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кам’яна сіль
Примітки: Закупівля з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сіль
Дата опублікування: 21.09.2023 15:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума259 200.00 UAH