-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія (код згідно ДК 021:2015 09310000-5 - Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2024-01-04-006513-a
Закупівля проводиться відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування(зі змінами), затверджених Постановою Кабінету міністрів України №1178 від 12.10.2022 р.
Завершена
3 674 214.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 36 742.14 UAH
мін. крок: 1% або 36 742.14 UAH
Період уточнення:
04.01.2024 17:21 - 09.01.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим