-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія (код згідно ДК 021:2015 09310000-5 - Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2024-01-04-006513-a
Закупівля проводиться відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування(зі змінами), затверджених Постановою Кабінету міністрів України №1178 від 12.10.2022 р.
Завершена
3 674 214.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 36 742.14 UAH
мін. крок: 1% або 36 742.14 UAH
Номер:
794510b5dc484a1fb36f45d4c54647f2
Внутрішній номер закупівлі:
20315593
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-04-006513-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ-ВИШГОРОД" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40460848
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, КУРГУЗОВА, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дубровська Вікторія Леонідівна 380633144385 vd.kp.bv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 674 214.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.01.2024 17:21 - 09.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2024 17:21 - 12.01.2024 00:00
Аукціон:
12.01.2024 13:43 - 12.01.2024 14:06
Період кваліфікації:
12.01.2024 14:06 - 18.01.2024 17:39
Період завантаження договору:
24.01.2024 00:00 - 03.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 674 214.40 Лот 1.