-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (код згідно ДК 021:2015 09310000-5 - Електрична енергія)
Оголошено тендер
3 674 214.40
UAH
Номер:
e928eafc1a1b4c829ec860b92845058b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-04-002941-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ-ВИШГОРОД" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40460848
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, КУРГУЗОВА, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ-ВИШГОРОД" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40460848
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, КУРГУЗОВА, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 674 214.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (код згідно ДК 021:2015 09310000-5 - Електрична енергія)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.01.2024 16:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
445500 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 674 214.40 UAH