-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-01-03-005214-a
Під місцем поставки товару слід розуміти: 81105, Львівська обл., с. Наварія, вул. Львівська, 139; 82402, Львівська обл, м.Стрий,вул.Торговиця,7
Торги не відбулися
75 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 375.00 UAH
Період уточнення:
03.01.2024 16:49 - 08.01.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим