-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
75 000.00
UAH
Номер:
910c7bb80d7b44eda681d9f950b57186
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-03-002639-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Пустомитівська міжрайонна державна лабораторія Держпродспоживслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
00701228
-
Адреса:
81105, Україна, Львівська область, Наварія, Львівська обл., Пустомитівський р-н., с.Наварія, вул.Львівська -139
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Пустомитівська міжрайонна державна лабораторія Держпродспоживслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
00701228
-
Адреса:
81105, Україна, Львівська область, Наварія, Львівська обл., Пустомитівський р-н., с.Наварія, вул.Львівська -139
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
75 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
03.01.2024 16:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума75 000.00 UAH