• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Під місцем поставки товару слід розуміти: 81105, Львівська обл., с. Наварія, вул. Львівська, 139; 82402, Львівська обл, м.Стрий,вул.Торговиця,7

Торги не відбулися

75 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 375.00 UAH
Номер: c24266cec99249e6a3495c2b483e254b
Внутрішній номер закупівлі: 20308165
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-03-005214-a   
Замовник: Пустомитівська міжрайонна державна лабораторія Держпродспоживслужби
Контактна особа: Брановська Надія Павлівна +380674535475 Pustomvetmed@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 75 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.01.2024 16:49 - 08.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 03.01.2024 16:49 - 11.01.2024 01:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴75 000.00 Природний газ