-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Борошно пшеничне, Крупа пшенична, Крупа ячмінна ячна, Крупа ячмінна перлова, Кус- кус, Булгур, Крупа пшенична Артек, Вівсяні пластівці, Крупа горохова, Крупа гречана, Пшоно, Крупа кукурудзяна, Крупа рис. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості
Тендер Prozorro UA-2023-12-27-006733-a
Торги не відбулися
234 126.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 341.26 UAH
мін. крок: 1% або 2 341.26 UAH
Період уточнення:
27.12.2023 13:33 - 01.01.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим