• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Борошно пшеничне, Крупа пшенична, Крупа ячмінна ячна, Крупа ячмінна перлова, Кус- кус, Булгур, Крупа пшенична Артек, Вівсяні пластівці, Крупа горохова, Крупа гречана, Пшоно, Крупа кукурудзяна, Крупа рис. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості

Оголошено тендер

234 126.00 UAH
Номер: db8f6ca2daa04fe29a342a7c37d4fa66
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-27-003171-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 234 126.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Борошно пшеничне, Крупа пшенична, Крупа ячмінна ячна, Крупа ячмінна перлова, Кус- кус, Булгур, Крупа пшенична Артек, Вівсяні пластівці, Крупа горохова, Крупа гречана, Пшоно, Крупа кукурудзяна, Крупа рис. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Дата опублікування: 27.12.2023 13:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума234 126.00 UAH