-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Борошно пшеничне, Крупа пшенична, Крупа ячмінна ячна, Крупа ячмінна перлова, Кус- кус, Булгур, Крупа пшенична Артек, Вівсяні пластівці, Крупа горохова, Крупа гречана, Пшоно, Крупа кукурудзяна, Крупа рис. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості
Тендер Prozorro UA-2023-12-27-006733-a
Торги не відбулися
234 126.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 341.26 UAH
мін. крок: 1% або 2 341.26 UAH
Номер:
38e876ce9b05421b85ff09302ce0aa9e
Внутрішній номер закупівлі:
20265032
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-27-006733-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832049
-
Адреса:
27613, Україна, Кіровоградська область, село Велика Северинка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Боднарчук Віталій 380989951261 vitaliybodnarchyk1983@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
234 126.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.12.2023 13:33 - 01.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.12.2023 13:33 - 04.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴234 126.00 Борошно пшеничне, Крупа пшенична, Крупа ячмінна ячна, Крупа ячмінна перлова, Кус- кус, Булгур, Крупа пшенична Артек, Вівсяні пластівці, Крупа горохова, Крупа гречана, Пшоно, Крупа кукурудзяна, Крупа рис. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості