-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з підготовки та просування інформації щодо послуг, які надаються міської радою, виконавчими органами, комунальними підприємствами, закладами, установами міської ради в онлайн- медіа (в інтернеті), а саме: соціальних мережах
Тендер Prozorro UA-2023-12-22-013126-a
Торги відмінено
4 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 48 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 48 000.00 UAH
Період уточнення:
22.12.2023 14:48 - 27.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим