-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підготовки та просування інформації щодо послуг, які надаються міської радою, виконавчими органами, комунальними підприємствами, закладами, установами міської ради в онлайн- медіа (в інтернеті), а саме: соціальних мережах
Оголошено тендер
4 800 000.00
UAH
Номер:
7da86bb8d4c6438d850f9721a46a13f8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-22-005075-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
4 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з підготовки та просування інформації щодо послуг, які надаються міської радою, виконавчими органами, комунальними підприємствами, закладами, установами міської ради в онлайн- медіа (в інтернеті), а саме: соціальних мережах
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
22.12.2023 14:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описміський бюджет
Сума4 800 000.00 UAH