-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з підготовки та просування інформації щодо послуг, які надаються міської радою, виконавчими органами, комунальними підприємствами, закладами, установами міської ради в онлайн- медіа (в інтернеті), а саме: соціальних мережах
Тендер Prozorro UA-2023-12-22-013126-a
Торги відмінено
4 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 48 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 48 000.00 UAH
Номер:
905f729d118549fda5a2628d701bac8f
Внутрішній номер закупівлі:
20214324
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-22-013126-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чечотка Наталія Леонідівна 380679193477 fin.sektor_dpms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.12.2023 14:48 - 27.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2023 14:48 - 30.12.2023 00:00
Аукціон:
01.01.2024 12:26 - 01.01.2024 12:49
Період кваліфікації:
01.01.2024 12:49 - 02.01.2024 12:23
Період завантаження договору:
08.01.2024 00:00 - 18.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
5b99ef27b2e949988ca5b670a72d23cc
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутність подальшої потреби в закупівлі послуг
Період оскарження:
09.01.2024 13:01 - 20.01.2024 00:00
Дата опублікування:
09.01.2024 13:01
Дата виконання:
20.01.2024 00:04
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴4 800 000.00 Лот 1.