-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Філе куряче
Тендер Prozorro UA-2023-12-22-002297-a
Торги не відбулися
483 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 418.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 418.75 UAH
Період уточнення:
22.12.2023 09:48 - 28.12.2023 00:00
Відповідь надана
Не відповідність тендерної документації
Номер:
2456932249754739bd10f408f385ec84
Дата опублікування:
26.12.2023 10:35
Опис:
Доброго дня.
Шановний замовнику, дане оголошення про закупівлю М'ЯСА, а тендерна документація до Хлібобулочних виробів.
Є необхідність у внесенні змін до документації.
Дякуємо.
Відповідь:
Внемено зміни
Дата відповіді:
26.12.2023 11:05