-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Філе куряче
Тендер Prozorro UA-2023-12-22-002297-a
Торги не відбулися
483 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 418.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 418.75 UAH
Номер:
07654079237642e6a2ef2ea41046fd92
Внутрішній номер закупівлі:
20203454
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-22-002297-a
Замовник:
Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42140037
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.М.Грушевського,5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтович Юлія Вікторівна +380977508432 dju-ju28@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
483 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.12.2023 09:48 - 28.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2023 09:48 - 31.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴483 750.00 Філе куряче