-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Філе куряче
Оголошено тендер
483 750.00
UAH
Номер:
49c8479845e947f798a02fcc6ab66822
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-22-000952-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42140037
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.М.Грушевського,5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42140037
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.М.Грушевського,5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
483 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Філе куряче
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
22.12.2023 09:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума483 750.00 UAH