-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 90910000-9 «Послуги з прибирання» «Послуги з прибирання адміністративного приміщення по вул. Басейна, 1/2а»
Тендер Prozorro UA-2023-12-21-019694-a
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
Період уточнення:
21.12.2023 17:26 - 26.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим