-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 90910000-9 «Послуги з прибирання» «Послуги з прибирання адміністративного приміщення по вул. Басейна, 1/2а»
Тендер Prozorro UA-2023-12-21-019694-a
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
Номер:
98df3f8822ff4f0488c3d880d1c86868
Внутрішній номер закупівлі:
20196610
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-21-019694-a
Замовник:
Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
37853361
-
Адреса:
01044, Україна, Київська область, Київ, вулиця Хрещатик, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Довженко Наталія 380442027404 nataliia.horodnia@kma.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.12.2023 17:26 - 26.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2023 17:26 - 29.12.2023 09:00
Аукціон:
01.01.2024 14:57 - 01.01.2024 15:20
Період кваліфікації:
01.01.2024 15:20 - 03.01.2024 11:22
Період завантаження договору:
09.01.2024 00:00 - 19.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 ДК 021:2015 - 90910000-9 «Послуги з прибирання» «Послуги з прибирання адміністративного приміщення по вул. Басейна, 1/2а»