-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 90910000-9 «Послуги з прибирання» «Послуги з прибирання адміністративного приміщення по вул. Басейна, 1/2а»
Оголошено тендер
120 000.00
UAH
Номер:
f446d68a1b0843c98f7a6f0ef5b0cc63
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-21-000462-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
37853361
-
Адреса:
01044, Україна, Київська область, Київ, вулиця Хрещатик, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
37853361
-
Адреса:
01044, Україна, Київська область, Київ, вулиця Хрещатик, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 90910000-9 «Послуги з прибирання» «Послуги з прибирання адміністративного приміщення по вул. Басейна, 1/2а»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.12.2023 08:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума120 000.00 UAH