-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проведення випробування стійкості болтів шатунних дизеля 78Г до кліматичних факторів при транспортуванні та зберіганні
Тендер Prozorro UA-2023-12-20-019416-a
Торги не відбулися
50 866.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 254.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 254.33 UAH
Період уточнення:
20.12.2023 16:28 - 25.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим