-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення випробування стійкості болтів шатунних дизеля 78Г до кліматичних факторів при транспортуванні та зберіганні
Оголошено тендер
50 866.80
UAH
Номер:
22c4dfd1fff64c309b393eaf71de926d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-06-000281-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВП "Атоменергомаш" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
50 866.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Проведення випробування стійкості болтів шатунних дизеля 78Г до кліматичних факторів при транспортуванні та зберіганні
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок
Дата опублікування:
06.12.2023 08:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума50 866.80 UAH