• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Проведення випробування стійкості болтів шатунних дизеля 78Г до кліматичних факторів при транспортуванні та зберіганні

Торги не відбулися

50 866.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 254.33 UAH
Номер: 88753a9285ea49deb6435decd938bbb8
Внутрішній номер закупівлі: 20171385
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-20-019416-a   
Замовник: ВП "Атоменергомаш" ДП "НАЕК "Енергоатом"
Контактна особа: Пінчук Світлана Анатоліївна 380613964703 pinchuk@aem.zp.ua http://aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 50 866.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.12.2023 16:28 - 25.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 20.12.2023 16:28 - 28.12.2023 17:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴50 866.80 Проведення випробування стійкості болтів шатунних дизеля 78Г до кліматичних факторів при транспортуванні та зберіганні