-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рекламні та маркетингові послуги (виготовлення та розміщення рекламних матеріалів на зовнішніх носіях (за ДК 021:2015 – 79340000-9 – Рекламні та маркетингові послуги)
Тендер Prozorro UA-2023-12-19-024355-a
Закупівля послуг відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178 (зі змінами та доповненнями). Місцезнаходження замовника - вул. Тритузна, 168, м. Кам’янське, Дніпропетровська область, 51914 Категорія Замовника - Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Завершена
650 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 500.00 UAH
Період уточнення:
19.12.2023 23:25 - 24.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим