-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рекламні та маркетингові послуги (виготовлення та розміщення рекламних матеріалів на зовнішніх носіях (за ДК 021:2015 – 79340000-9 – Рекламні та маркетингові послуги)
Тендер Prozorro UA-2023-12-19-024355-a
Закупівля послуг відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178 (зі змінами та доповненнями). Місцезнаходження замовника - вул. Тритузна, 168, м. Кам’янське, Дніпропетровська область, 51914 Категорія Замовника - Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Завершена
650 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 500.00 UAH
Номер:
bba0157cefb54c039f68ccbf6ff70308
Внутрішній номер закупівлі:
20151980
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-19-024355-a
Замовник:
Комунальне підприємство Кам'янської міської ради "Центральні тепломережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43158553
-
Адреса:
51914, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця Тритузна, будинок 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пещук Юлія Федорівна +380569506370 kp_teploseti@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.12.2023 23:25 - 24.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2023 23:25 - 27.12.2023 11:00
Період кваліфікації:
27.12.2023 11:01 - 02.01.2024 00:15
Період завантаження договору:
08.01.2024 00:00 - 18.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴650 000.00 Рекламні та маркетингові послуги (виготовлення та розміщення рекламних матеріалів на зовнішніх носіях (за ДК 021:2015 – 79340000-9 – Рекламні та маркетингові послуги)