• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Рекламні та маркетингові послуги (виготовлення та розміщення рекламних матеріалів на зовнішніх носіях (за ДК 021:2015 – 79340000-9 – Рекламні та маркетингові послуги)

Оголошено тендер

650 000.00 UAH
Номер: 5f1b783da5e141399a12df28e06c249e
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-19-009117-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство Кам'янської міської ради "Центральні тепломережі"
Замовник: Комунальне підприємство Кам'янської міської ради "Центральні тепломережі"
Очікувана вартість: 650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Рекламні та маркетингові послуги (виготовлення та розміщення рекламних матеріалів на зовнішніх носіях (за ДК 021:2015 – 79340000-9 – Рекламні та маркетингові послуги)
Примітки: Закупівля послуг відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178 (зі змінами та доповненнями). Місцезнаходження замовника - вул. Тритузна, 168, м. Кам’янське, Дніпропетровська область, 51914 Категорія Замовника - Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Дата опублікування: 19.12.2023 23:20
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума650 000.00 UAH