• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія на 2024 рік

Завершена

200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Період уточнення: 14.12.2023 13:12 - 23.12.2023 00:00
Відповідь надана

очікувана вартість

Номер: f3621254f9194863b4c48584574fc87f
Дата опублікування: 15.12.2023 14:32
Опис: Шановний Замовнику, чому очікувана вартість визначена без ПДВ?
Відповідь: Було допущено технічну помилку, вже виправили.
Дата відповіді: 15.12.2023 15:04