-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія на 2024 рік
Тендер Prozorro UA-2023-12-14-010430-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Номер:
b1898b14d5ee4439ba1e5d00f08b7b24
Внутрішній номер закупівлі:
20064433
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-14-010430-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЛИПЕЦЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189624
-
Адреса:
62414, Україна, Харківська область, с. Липці, Харківський район, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ворожбит Віра Андріївна 380964329711 v.vorozhbyt229@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.12.2023 13:12 - 23.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2023 13:12 - 26.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
26.12.2023 00:03 - 26.12.2023 23:57
Період завантаження договору:
01.01.2024 00:00 - 11.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Лот 1.