• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

200 000.00 UAH
Номер: b853147cfe5b43f4993e04a272779378
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-14-005535-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЛИПЕЦЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЛИПЕЦЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Примітки: Закупіля здійснюється з урахуванням Указу Президента України від 24.02.2022 року №64/2022 "Про введення воєнногог стану в Україні", Закону України "Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24.02.2022 року №2102-ІХ; Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування; Наказу №309 від 22.12.2022р. "Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією"; ПКМУ №1364 ВІД 06.12.2022 р. "Деякі питання формування переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією"
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 14.12.2023 13:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описобласний бюджет
Сума200 000.00 UAH