-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2023-12-14-005602-a
Завершена
666 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 662.50 UAH
мін. крок: 1% або 6 662.50 UAH
Період уточнення:
14.12.2023 11:23 - 19.12.2023 00:00
Відповідь надана
Банківська гаарантія
Номер:
b22c49afeeff4b69bcbdd5721910ba4d
Дата опублікування:
15.12.2023 22:21
Опис:
Шановний Замовник! Відповідно до вимог Вашої технічної документації для участі в торгах необхідна банківська гарантія яка передбачає повне покриття забезпечення тендерної пропозиції, що призведе до заморожування грошових коштів підприємства на тривалий термін та може негативно вплинути на фінансові результати компанії. Просимо Вас розглянути питання щодо можливої зміни вимог до банківської гарантії або заміни банківської гарантії на страхову гарантію яка не буде передбачати покриття забезпечення тендерної пропозиції.
Відповідь:
Дякуємо за запитання, ваше питання буде розглянуте найближчим часом.
Дата відповіді:
18.12.2023 18:49