• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

666 250.00 UAH
Номер: 7e6ad9a7ed014d20a9a850e0e712bbe0
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-14-002098-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) - КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №30 "МАЛЬВА" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) - КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №30 "МАЛЬВА" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 666 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Примітки: Закупівля на очікувану вартість
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 14.12.2023 11:04

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 102500 Кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума666 250.00 UAH