-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2023-12-14-005602-a
Завершена
666 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 662.50 UAH
мін. крок: 1% або 6 662.50 UAH
Номер:
ad731fe6c1a340cfbeba98482e72a4ed
Внутрішній номер закупівлі:
20059460
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-14-005602-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) - КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №30 "МАЛЬВА" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23065835
-
Адреса:
51928, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, бульвар НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Духаніна +380668377472 tenderlife@ukr.net https://dnz30.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
666 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.12.2023 11:23 - 19.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2023 11:23 - 22.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
22.12.2023 00:00 - 25.12.2023 17:21
Період завантаження договору:
31.12.2023 00:00 - 10.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴666 250.00 ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)