-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі
Тендер Prozorro UA-2023-12-13-016649-a
Торги не відбулися
194 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 970.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 970.00 UAH
Період уточнення:
13.12.2023 16:05 - 21.12.2023 00:00
Відповідь надана
Не відповідність істотних умов Проєкту договору до Тендерної документації
Номер:
c578056915a84c589f550e21f50fa8f5
Дата опублікування:
18.12.2023 09:39
Опис:
Доброго дня.
Шановний Замовнику, у ТД Розділ 6, п. 4, п. 2 Істотних умов відрізняється від п. 11.2.2. в Проєкті договору. Вбачаємо необхідність внесення змін в документацію, так як це є виняткові випадки змін Істотних умов.
Дякуємо.
Відповідь:
Шановний учаснику! Дякую за уважне вивчення ТД. Виявлена невідповідність буде усунена в новій редакції ТД. Дякую.
Дата відповіді:
19.12.2023 08:46