-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі
Тендер Prozorro UA-2023-12-13-016649-a
Торги не відбулися
194 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 970.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 970.00 UAH
Номер:
4100882a4efb4b7a9f6ee5b66ac9e5f2
Внутрішній номер закупівлі:
20048327
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-13-016649-a
Замовник:
Відділ освіти,молоді та спорту Іванівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44125214
-
Адреса:
67200, Україна, Одеська область, смт Іванівка, вул.Центральна,93А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Штикова Тетяна Дмитрівна +380485431448 tanyashtykova@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
194 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2023 16:05 - 21.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2023 16:05 - 24.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴194 000.00 Оброблені фрукти та овочі