• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Оброблені фрукти та овочі

Оголошено тендер

194 000.00 UAH
Номер: 2e2f341bc69f4eda998417ad132a8b9a
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-13-005986-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти,молоді та спорту Іванівської селищної ради
Замовник: Відділ освіти,молоді та спорту Іванівської селищної ради
Очікувана вартість: 194 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Оброблені фрукти та овочі
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 13.12.2023 16:02

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Оброблені фрукти та овочі
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 1573 одиниця
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОброблені фрукти та овочі
Сума194 000.00 UAH